UHE1V272MHT6
NichiconNichicon
UHE1V272MHT6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE1V272MHT6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE1V272MHT6.pdf2.UHE1V272MHT6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE1V272MHT6
Tau Wae UHE1V272MHT6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4756 pcs Pepa Raraunga 1.UHE1V272MHT6.pdf2.UHE1V272MHT6.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 3.336A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.17A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 15 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.240" (31.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 2700µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHE1V331MPD
UHE1V331MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 384470 pcs
Tikiake: UHE1V331MPD.pdf
RFQ
UHE1V272MHT
UHE1V272MHT
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL