UHE1V221MPD
NichiconNichicon
UHE1V221MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE1V221MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE1V221MPD.pdf2.UHE1V221MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE1V221MPD
Tau Wae UHE1V221MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 463868 pcs Pepa Raraunga 1.UHE1V221MPD.pdf2.UHE1V221MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 588mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 840mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1578
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 87 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHE1V182MHD6
UHE1V182MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 111526 pcs
Tikiake: UHE1V182MHD6.pdf
RFQ
UHE1V182MHD6TN
UHE1V182MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 66235 pcs
Tikiake: UHE1V182MHD6TN.pdf
RFQ
UHE1V221MPD1TA
UHE1V221MPD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL