UHE1V151MPD1TA
NichiconNichicon
UHE1V151MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE1V151MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE1V151MPD1TA.pdf2.UHE1V151MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE1V151MPD1TA
Tau Wae UHE1V151MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 455949 pcs Pepa Raraunga 1.UHE1V151MPD1TA.pdf2.UHE1V151MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 448mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 130 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 150µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHE1V151MPD
UHE1V151MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL