UHE1J820MPD
NichiconNichicon
UHE1J820MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE1J820MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE1J820MPD.pdf2.UHE1J820MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE1J820MPD
Tau Wae UHE1J820MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 473365 pcs Pepa Raraunga 1.UHE1J820MPD.pdf2.UHE1J820MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 234.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 335mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1634
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 450 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 82µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHE1J820MPD1TA
UHE1J820MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 373533 pcs
Tikiake: UHE1J820MPD1TA.pdf
RFQ
UHE1J681MHD6TN
UHE1J681MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 102556 pcs
Tikiake: UHE1J681MHD6TN.pdf
RFQ
UHE1J820MPD6
UHE1J820MPD6
Tikiake: UHE1J820MPD6.pdf
UHE1J820MPD6TD
UHE1J820MPD6TD
Tikiake: UHE1J820MPD6TD.pdf
UHE1J681MHT
UHE1J681MHT
Tikiake: UHE1J681MHT.pdf
UHE1J820MPD1TD
UHE1J820MPD1TD