UHE1J181MHD6TO
NichiconNichicon
UHE1J181MHD6TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE1J181MHD6TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE1J181MHD6TO.pdf2.UHE1J181MHD6TO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE1J181MHD6TO
Tau Wae UHE1J181MHD6TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 178373 pcs Pepa Raraunga 1.UHE1J181MHD6TO.pdf2.UHE1J181MHD6TO.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 368.9mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 230 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 180µF