UHE1J121MPT
NichiconNichicon
UHE1J121MPT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE1J121MPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE1J121MPT.pdf2.UHE1J121MPT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE1J121MPT
Tau Wae UHE1J121MPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4885 pcs Pepa Raraunga 1.UHE1J121MPT.pdf2.UHE1J121MPT.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 285.6mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 408mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 330 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 120µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHE1J121MPD6
UHE1J121MPD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 429149 pcs
Tikiake: UHE1J121MPD6.pdf
RFQ
UHE1J121MPT6
UHE1J121MPT6
Kaihanga: Nichicon