UHE1H2R2MDD
NichiconNichicon
UHE1H2R2MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE1H2R2MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE1H2R2MDD.pdf2.UHE1H2R2MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE1H2R2MDD
Tau Wae UHE1H2R2MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 862533 pcs Pepa Raraunga 1.UHE1H2R2MDD.pdf2.UHE1H2R2MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 23.65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 43mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 2.5 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHE1H2R2MDD1TA
UHE1H2R2MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE
I roto i te taonga: 794617 pcs
Tikiake: UHE1H2R2MDD1TA.pdf
RFQ
UHE1H3R3MDD
UHE1H3R3MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 786922 pcs
Tikiake: UHE1H3R3MDD.pdf
RFQ
UHE1H2R2MDD1TD
UHE1H2R2MDD1TD