UHE1H222MHT6
NichiconNichicon
UHE1H222MHT6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE1H222MHT6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE1H222MHT6.pdf2.UHE1H222MHT6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE1H222MHT6
Tau Wae UHE1H222MHT6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5359 pcs Pepa Raraunga 1.UHE1H222MHT6.pdf2.UHE1H222MHT6.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 2.944A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.68A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa UHE1H222MHT
UHE1H222MHT-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Hapa 17 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.398" (35.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose