UHE1E681MPT
NichiconNichicon
UHE1E681MPT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE1E681MPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE1E681MPT.pdf2.UHE1E681MPT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE1E681MPT
Tau Wae UHE1E681MPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5633 pcs Pepa Raraunga 1.UHE1E681MPT.pdf2.UHE1E681MPT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 1.05A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 46 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF