UHE1C471MPD
NichiconNichicon
UHE1C471MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE1C471MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE1C471MPD.pdf2.UHE1C471MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE1C471MPD
Tau Wae UHE1C471MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 454488 pcs Pepa Raraunga 1.UHE1C471MPD.pdf2.UHE1C471MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 630mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 840mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1522
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 87 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHE1C392MHT3
UHE1C392MHT3
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 5219 pcs
Tikiake: UHE1C392MHT3.pdf
RFQ
UHE1C471MPD6TD
UHE1C471MPD6TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 281805 pcs
Tikiake: UHE1C471MPD6TD.pdf
RFQ
UHE1C392MHD6TN
UHE1C392MHD6TN
Tikiake: UHE1C392MHD6TN.pdf
UHE1C471MPD6
UHE1C471MPD6
Tikiake: UHE1C471MPD6.pdf
UHE1C392MHT
UHE1C392MHT
Tikiake: UHE1C392MHT.pdf
UHE1C471MPD1TA
UHE1C471MPD1TA