UHE1C152MHD6
NichiconNichicon
UHE1C152MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE1C152MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE1C152MHD6.pdf2.UHE1C152MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE1C152MHD6
Tau Wae UHE1C152MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 257854 pcs Pepa Raraunga 1.UHE1C152MHD6.pdf2.UHE1C152MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 1.52A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.9A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1530
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 35 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHE1C152MPT
UHE1C152MPT
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 5930 pcs
Tikiake: UHE1C152MPT.pdf
RFQ
UHE1C122MPD1TD
UHE1C122MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 152624 pcs
Tikiake: UHE1C122MPD1TD.pdf
RFQ
UHE1C152MHD6TO
UHE1C152MHD6TO