UHE1A822MHT6
NichiconNichicon
UHE1A822MHT6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE1A822MHT6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 8200UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE1A822MHT6.pdf2.UHE1A822MHT6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE1A822MHT6
Tau Wae UHE1A822MHT6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 8200UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4329 pcs Pepa Raraunga 1.UHE1A822MHT6.pdf2.UHE1A822MHT6.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 3.336A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.17A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 15 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.240" (31.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 8200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Te kaha 8200µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHE1C102MPD1TD
UHE1C102MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 427399 pcs
Tikiake: UHE1C102MPD1TD.pdf
RFQ
UHE1A682MHT
UHE1A682MHT
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 5119 pcs
Tikiake: UHE1A682MHT.pdf
RFQ
UHE1A822MHT
UHE1A822MHT
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8200UF 20% 10V RADIAL