UHE0J392MHT
NichiconNichicon
UHE0J392MHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE0J392MHT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE0J392MHT.pdf2.UHE0J392MHT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE0J392MHT
Tau Wae UHE0J392MHT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4825 pcs Pepa Raraunga 1.UHE0J392MHT.pdf2.UHE0J392MHT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 1.784A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.23A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 27 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3900µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Te kaha 3900µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHE0J562MHD6
UHE0J562MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 150121 pcs
Tikiake: UHE0J562MHD6.pdf
RFQ
UHE0J392MHD6TN
UHE0J392MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 124378 pcs
Tikiake: UHE0J392MHD6TN.pdf
RFQ
UHE0J392MHT6
UHE0J392MHT6