UHE0J122MPD
NichiconNichicon
UHE0J122MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE0J122MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE0J122MPD.pdf2.UHE0J122MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE0J122MPD
Tau Wae UHE0J122MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 403462 pcs Pepa Raraunga 1.UHE0J122MPD.pdf2.UHE0J122MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 840mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.05A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1468
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 69 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Te kaha 1200µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHE0J122MPD1TA
UHE0J122MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 338078 pcs
Tikiake: UHE0J122MPD1TA.pdf
RFQ
UHE0J122MPT6
UHE0J122MPT6
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 4565 pcs
Tikiake: UHE0J122MPT6.pdf
RFQ
UHE0J103MHD6TN
UHE0J103MHD6TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Tikiake: UHE0J103MHD6TN.pdf
UHE0J122MPD6
UHE0J122MPD6
Tikiake: UHE0J122MPD6.pdf
UHE0J122MPD6TD
UHE0J122MPD6TD
Tikiake: UHE0J122MPD6TD.pdf
UHE0J122MPD1TD
UHE0J122MPD1TD