UHD1E471MPD
NichiconNichicon
UHD1E471MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHD1E471MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHD1E471MPD.pdf2.UHD1E471MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHD1E471MPD
Tau Wae UHD1E471MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 472114 pcs Pepa Raraunga 1.UHD1E471MPD.pdf2.UHD1E471MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UHD Ripple Current @ Low Frequency 937.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.25A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15203
UHD1E471MPD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 41 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHD1E471MPD1TD
UHD1E471MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 408474 pcs
Tikiake: UHD1E471MPD1TD.pdf
RFQ
UHD1E331MPD1TD
UHD1E331MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 383681 pcs
Tikiake: UHD1E331MPD1TD.pdf
RFQ
UHD1E471MPD1TA
UHD1E471MPD1TA
Tikiake: UHD1E471MPD1TA.pdf
UHD1E681MPD
UHD1E681MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UHD1E681MPD.pdf
UHD1E471MPD6TD
UHD1E471MPD6TD
Tikiake: UHD1E471MPD6TD.pdf
UHD1E471MPD6
UHD1E471MPD6