UHD1C332MHD
NichiconNichicon
UHD1C332MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHD1C332MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHD1C332MHD.pdf2.UHD1C332MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHD1C332MHD
Tau Wae UHD1C332MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88573 pcs Pepa Raraunga 1.UHD1C332MHD.pdf2.UHD1C332MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UHD Ripple Current @ Low Frequency 2.72A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.4A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15194
UHD1C332MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 15 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 3300µF