UHD1A681MPD
NichiconNichicon
UHD1A681MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHD1A681MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHD1A681MPD.pdf2.UHD1A681MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHD1A681MPD
Tau Wae UHD1A681MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 545269 pcs Pepa Raraunga 1.UHD1A681MPD.pdf2.UHD1A681MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UHD Ripple Current @ Low Frequency 746.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 995mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16775
UHD1A681MPD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 56 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHD1A681MPD1TA
UHD1A681MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL