UHD1A101MDD
NichiconNichicon
UHD1A101MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHD1A101MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHD1A101MDD.pdf2.UHD1A101MDD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHD1A101MDD
Tau Wae UHD1A101MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 891892 pcs Pepa Raraunga 1.UHD1A101MDD.pdf2.UHD1A101MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UHD Ripple Current @ Low Frequency 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15183
UHD1A101MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 300 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHD160-1009-VAT
UHD160-1009-VAT
Kaihanga: ERP Power
Whakaahuatanga: LED DRIVER CONSTANT CURRENT
I roto i te taonga: 5173 pcs
Tikiake:
RFQ
UHD160-1010
UHD160-1010
Kaihanga: ERP Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 28V 160W
I roto i te taonga: 1500 pcs
Tikiake: UHD160-1010.pdf
RFQ
UHD1A101MDD1TD
UHD1A101MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL