UHD0J562MHD
NichiconNichicon
UHD0J562MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHD0J562MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHD0J562MHD.pdf2.UHD0J562MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHD0J562MHD
Tau Wae UHD0J562MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61910 pcs Pepa Raraunga 1.UHD0J562MHD.pdf2.UHD0J562MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UHD Ripple Current @ Low Frequency 2.72A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.4A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 15 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 5600µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHD0J392MHD1TO
UHD0J392MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 151428 pcs
Tikiake: UHD0J392MHD1TO.pdf
RFQ
UHD0J682MHD
UHD0J682MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 68851 pcs
Tikiake: UHD0J682MHD.pdf
RFQ
UHD0J562MHD6TN
UHD0J562MHD6TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
Tikiake: UHD0J562MHD6TN.pdf
UHD0J562MHD6
UHD0J562MHD6