UHA1E3R3MHD
Hua Hua
Tau Wae: UHA1E3R3MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHA1E3R3MHD.pdf2.UHA1E3R3MHD.pdf3.UHA1E3R3MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHA1E3R3MHD
Tau Wae UHA1E3R3MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5183 pcs Pepa Raraunga 1.UHA1E3R3MHD.pdf2.UHA1E3R3MHD.pdf3.UHA1E3R3MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UHA Ripple Current @ High Frequency 6A @ 15.75kHz
Ratonga - Ko te poari Bi-Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 3.3µF