UFW1HR47MDD
NichiconNichicon
UFW1HR47MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFW1HR47MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFW1HR47MDD.pdf2.UFW1HR47MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFW1HR47MDD
Tau Wae UFW1HR47MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1308170 pcs Pepa Raraunga 1.UFW1HR47MDD.pdf2.UFW1HR47MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UFW Ripple Current @ Low Frequency 5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 10mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 0.47µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UFW1HR22MDD1TA
UFW1HR22MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1350521 pcs
Tikiake: UFW1HR22MDD1TA.pdf
RFQ
UFW1HR33MDD1TD
UFW1HR33MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 2069947 pcs
Tikiake: UFW1HR33MDD1TD.pdf
RFQ
UFW1HR47MDD1TD
UFW1HR47MDD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL