UFW1H2R2MDD
NichiconNichicon
UFW1H2R2MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFW1H2R2MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFW1H2R2MDD.pdf2.UFW1H2R2MDD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFW1H2R2MDD
Tau Wae UFW1H2R2MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1455606 pcs Pepa Raraunga 1.UFW1H2R2MDD.pdf2.UFW1H2R2MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UFW Ripple Current @ Low Frequency 23mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 46mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15139
UFW1H2R2MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2.2µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UFW1H220MDD1TD
UFW1H220MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 2104503 pcs
Tikiake: UFW1H220MDD1TD.pdf
RFQ
UFW1H2R2MDD1TD
UFW1H2R2MDD1TD
Kaihanga: Nichicon