UFW1E221MPD
NichiconNichicon
UFW1E221MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFW1E221MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFW1E221MPD.pdf2.UFW1E221MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFW1E221MPD
Tau Wae UFW1E221MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1017690 pcs Pepa Raraunga 1.UFW1E221MPD.pdf2.UFW1E221MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UFW Ripple Current @ Low Frequency 320mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-15127
UFW1E221MPD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 220µF