UFG1K100MEM
NichiconNichicon
UFG1K100MEM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFG1K100MEM
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFG1K100MEM.pdf2.UFG1K100MEM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFG1K100MEM
Tau Wae UFG1K100MEM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 506604 pcs Pepa Raraunga 1.UFG1K100MEM.pdf2.UFG1K100MEM.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UFG Ripple Current @ Low Frequency 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 110mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16758
UFG1K100MEM-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UFG1K100MEM1TD
UFG1K100MEM1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 80V RADIAL