UFG0J102MPM
NichiconNichicon
UFG0J102MPM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFG0J102MPM
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFG0J102MPM.pdf2.UFG0J102MPM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFG0J102MPM
Tau Wae UFG0J102MPM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 245960 pcs Pepa Raraunga 1.UFG0J102MPM.pdf2.UFG0J102MPM.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UFG Ripple Current @ Low Frequency 485mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 557.75mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15050
UFG0J102MPM-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1000µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UFG0J332MHM1TN
UFG0J332MHM1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V T/H
I roto i te taonga: 62747 pcs
Tikiake: UFG0J332MHM1TN.pdf
RFQ
UFG0J222MHM1TO
UFG0J222MHM1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 166104 pcs
Tikiake: UFG0J222MHM1TO.pdf
RFQ
UFG0J102MPM1TD
UFG0J102MPM1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL