UES1E220MEM1TA
NichiconNichicon
UES1E220MEM1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UES1E220MEM1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UES1E220MEM1TA.pdf2.UES1E220MEM1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UES1E220MEM1TA
Tau Wae UES1E220MEM1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 419855 pcs Pepa Raraunga 1.UES1E220MEM1TA.pdf2.UES1E220MEM1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UES Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 22µF
Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UES1E221MHM
UES1E221MHM
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 236854 pcs
Tikiake: UES1E221MHM.pdf
RFQ
UES1E101MPM1TD
UES1E101MPM1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 413969 pcs
Tikiake: UES1E101MPM1TD.pdf
RFQ
UES1E220MEM
UES1E220MEM
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL