UES1C102MHM1TN
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UES1C102MHM1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 16V THRUHOLE
Ngā Rauemi: 1.UES1C102MHM1TN.pdf2.UES1C102MHM1TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UES1C102MHM1TN
Tau Wae UES1C102MHM1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 16V THRUHOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 75722 pcs Pepa Raraunga 1.UES1C102MHM1TN.pdf2.UES1C102MHM1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UES Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1000µF Nga tono Audio