UES0J471MPM1TD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UES0J471MPM1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 6.3V THRUHOLE
Ngā Rauemi: 1.UES0J471MPM1TD.pdf2.UES0J471MPM1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UES0J471MPM1TD
Tau Wae UES0J471MPM1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 6.3V THRUHOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 139700 pcs Pepa Raraunga 1.UES0J471MPM1TD.pdf2.UES0J471MPM1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UES Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 470µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UES0J471MPM1TO
UES0J471MPM1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 238647 pcs
Tikiake: UES0J471MPM1TO.pdf
RFQ
UES1103SM
UES1103SM
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 150V 2.5A A-MELF
I roto i te taonga: 4365 pcs
Tikiake:
RFQ
UES0J471MPM
UES0J471MPM
Kaihanga: Nichicon