UEP2A4R7MED
NichiconNichicon
UEP2A4R7MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UEP2A4R7MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UEP2A4R7MED.pdf2.UEP2A4R7MED.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UEP2A4R7MED
Tau Wae UEP2A4R7MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 345715 pcs Pepa Raraunga 1.UEP2A4R7MED.pdf2.UEP2A4R7MED.pdf
Te manawanui 4.7µF Te Rahi Whenua Whenua 0.098" (2.50mm)
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa UEP
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Bi-Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 100V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-15005
UEP2A4R7MED-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 30mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Waehanga Kaihanga UEP2A4R7MED Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
Whakaahua nui 4.7µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Nga tono 1000 Hrs @ 105°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UEP2A4R7MED1TA
UEP2A4R7MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 277605 pcs
Tikiake: UEP2A4R7MED1TA.pdf
RFQ
UEP2A3R3MED1TA
UEP2A3R3MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 287764 pcs
Tikiake: UEP2A3R3MED1TA.pdf
RFQ
UEP2A4R7MED1TD
UEP2A4R7MED1TD