UEP1V4R7MDD
NichiconNichicon
UEP1V4R7MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UEP1V4R7MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UEP1V4R7MDD.pdf2.UEP1V4R7MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UEP1V4R7MDD
Tau Wae UEP1V4R7MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 435462 pcs Pepa Raraunga 1.UEP1V4R7MDD.pdf2.UEP1V4R7MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UEP Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 50mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14996
UEP1V4R7MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UEP1V470MPD
UEP1V470MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 299897 pcs
Tikiake: UEP1V470MPD.pdf
RFQ
UEP1V471MHD
UEP1V471MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 83864 pcs
Tikiake: UEP1V471MHD.pdf
RFQ
UEP1V4R7MDD1TD
UEP1V4R7MDD1TD
Tikiake: UEP1V4R7MDD1TD.pdf
UEP1V470MPD1TD
UEP1V470MPD1TD
Tikiake: UEP1V470MPD1TD.pdf
UEP2A010MDD1TA
UEP2A010MDD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Tikiake: UEP2A010MDD1TA.pdf
UEP1V4R7MDD1TA
UEP1V4R7MDD1TA