UEP1J4R7MDD
NichiconNichicon
UEP1J4R7MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UEP1J4R7MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UEP1J4R7MDD.pdf2.UEP1J4R7MDD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UEP1J4R7MDD
Tau Wae UEP1J4R7MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 281253 pcs Pepa Raraunga 1.UEP1J4R7MDD.pdf2.UEP1J4R7MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UEP Ripple Current @ Low Frequency 31mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Bi-Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UEP1V100MDD
UEP1V100MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 353453 pcs
Tikiake: UEP1V100MDD.pdf
RFQ
UEP1J4R7MDD1TD
UEP1J4R7MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL