UEP1E330MED
NichiconNichicon
UEP1E330MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UEP1E330MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UEP1E330MED.pdf2.UEP1E330MED.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UEP1E330MED
Tau Wae UEP1E330MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 330901 pcs Pepa Raraunga 1.UEP1E330MED.pdf2.UEP1E330MED.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UEP Ripple Current @ Low Frequency 56mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 112mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UEP1E222MHD
UEP1E222MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 45868 pcs
Tikiake: UEP1E222MHD.pdf
RFQ
UEP1E220MED1TA
UEP1E220MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 318834 pcs
Tikiake: UEP1E220MED1TA.pdf
RFQ
UEP1E330MED1TD
UEP1E330MED1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL