UEP1A222MHD
NichiconNichicon
UEP1A222MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UEP1A222MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UEP1A222MHD.pdf2.UEP1A222MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UEP1A222MHD
Tau Wae UEP1A222MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78488 pcs Pepa Raraunga 1.UEP1A222MHD.pdf2.UEP1A222MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UEP Ripple Current @ Low Frequency 910mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.0465A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16739
UEP1A222MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UEP1A221MPD1TA
UEP1A221MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 230374 pcs
Tikiake: UEP1A221MPD1TA.pdf
RFQ
UEP1A331MPD1TD
UEP1A331MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 125507 pcs
Tikiake: UEP1A331MPD1TD.pdf
RFQ
UEP1A222MHD1TN
UEP1A222MHD1TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL