UCZ2A330MCS1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCZ2A330MCS1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCZ2A330MCS1GS.pdf2.UCZ2A330MCS1GS.pdf3.UCZ2A330MCS1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCZ2A330MCS1GS
Tau Wae UCZ2A330MCS1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UCZ Ripple Current @ Low Frequency 57.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 115mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) 0.425" (10.80mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 550 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 550 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose