UCZ2A151MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCZ2A151MNQ1ZD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 100V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCZ2A151MNQ1ZD.pdf2.UCZ2A151MNQ1ZD.pdf3.UCZ2A151MNQ1ZD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCZ2A151MNQ1ZD
Tau Wae UCZ2A151MNQ1ZD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UCZ Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 3500 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 190 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 190 mOhm @ 100kHz 3500 Hrs @ 125°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose