UCYW6121MHD
NichiconNichicon
UCYW6121MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCYW6121MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCYW6121MHD.pdf2.UCYW6121MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCYW6121MHD
Tau Wae UCYW6121MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46638 pcs Pepa Raraunga 1.UCYW6121MHD.pdf2.UCYW6121MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 420V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 930mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.86A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6897
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.634" (41.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 120µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCYW6101MHD6
UCYW6101MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 420V RADIAL
I roto i te taonga: 56129 pcs
Tikiake: UCYW6101MHD6.pdf
RFQ
UCYW6100MPD
UCYW6100MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 420V RADIAL
I roto i te taonga: 186299 pcs
Tikiake: UCYW6100MPD.pdf
RFQ
UCYW6121MHD6
UCYW6121MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL