UCY2V820MHD
NichiconNichicon
UCY2V820MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2V820MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2V820MHD.pdf2.UCY2V820MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2V820MHD
Tau Wae UCY2V820MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62852 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2V820MHD.pdf2.UCY2V820MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 740mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.48A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5476
UCY2V820MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 82µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2V680MHD6TN
UCY2V680MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
I roto i te taonga: 61026 pcs
Tikiake: UCY2V680MHD6TN.pdf
RFQ
UCY2V820MHD3
UCY2V820MHD3
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 350V RADIAL
I roto i te taonga: 72847 pcs
Tikiake: UCY2V820MHD3.pdf
RFQ
UCY2V680MHD3TN
UCY2V680MHD3TN
Tikiake: UCY2V680MHD3TN.pdf
UCY2V560MHD6TN
UCY2V560MHD6TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 350V RADIAL
Tikiake: UCY2V560MHD6TN.pdf
UCY2V820MHD6
UCY2V820MHD6
Tikiake: UCY2V820MHD6.pdf
UCY2V680MHD
UCY2V680MHD
Tikiake: UCY2V680MHD.pdf
UCY2V680MHD3
UCY2V680MHD3
Tikiake: UCY2V680MHD3.pdf
UCY2V820MHD9
UCY2V820MHD9
Tikiake: UCY2V820MHD9.pdf
UCY2V820MHD3TN
UCY2V820MHD3TN
Tikiake: UCY2V820MHD3TN.pdf
UCY2V820MHD9TN
UCY2V820MHD9TN
Tikiake: UCY2V820MHD9TN.pdf
UCY2W100MPD
UCY2W100MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL