UCY2V181MHD
NichiconNichicon
UCY2V181MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2V181MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2V181MHD.pdf2.UCY2V181MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2V181MHD
Tau Wae UCY2V181MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57250 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2V181MHD.pdf2.UCY2V181MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 1.205A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.41A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5474
UCY2V181MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.634" (41.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 180µF Nga tono General Purpose