UCY2H330MHD
NichiconNichicon
UCY2H330MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2H330MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2H330MHD.pdf2.UCY2H330MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2H330MHD
Tau Wae UCY2H330MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74064 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2H330MHD.pdf2.UCY2H330MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 700mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6920
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2H470MHD
UCY2H470MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 49215 pcs
Tikiake: UCY2H470MHD.pdf
RFQ
UCY2H270MHD6TN
UCY2H270MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 27UF 20% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 92078 pcs
Tikiake: UCY2H270MHD6TN.pdf
RFQ
UCY2H330MHD3
UCY2H330MHD3
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 500V RADIAL