UCY2G560MHD6
NichiconNichicon
UCY2G560MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2G560MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2G560MHD6.pdf2.UCY2G560MHD6.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2G560MHD6
Tau Wae UCY2G560MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67804 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2G560MHD6.pdf2.UCY2G560MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 585mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.17A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16726
UCY2G560MHD6-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 56µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2G560MHD
UCY2G560MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL