UCY2E560MHD
NichiconNichicon
UCY2E560MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2E560MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2E560MHD.pdf2.UCY2E560MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2E560MHD
Tau Wae UCY2E560MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79932 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2E560MHD.pdf2.UCY2E560MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 515mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.03A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Te kaha 56µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2E470MHD3TO
UCY2E470MHD3TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 75713 pcs
Tikiake: UCY2E470MHD3TO.pdf
RFQ
UCY2E560MHD1TO
UCY2E560MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 250V RADIAL