UCY2D391MHD
NichiconNichicon
UCY2D391MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2D391MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2D391MHD.pdf2.UCY2D391MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2D391MHD
Tau Wae UCY2D391MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65341 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2D391MHD.pdf2.UCY2D391MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 1.78A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.56A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5458
UCY2D391MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.634" (41.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 390µF Nga tono General Purpose