UCY2D270MPD1TD
NichiconNichicon
UCY2D270MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2D270MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 27UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2D270MPD1TD.pdf2.UCY2D270MPD1TD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2D270MPD1TD
Tau Wae UCY2D270MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 27UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135548 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2D270MPD1TD.pdf2.UCY2D270MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 235mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 470mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4805-1
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 27µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 27µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2D271MHD6
UCY2D271MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 270UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 95366 pcs
Tikiake: UCY2D271MHD6.pdf
RFQ
UCY2D221MHD6
UCY2D221MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 71308 pcs
Tikiake: UCY2D221MHD6.pdf
RFQ
UCY2D270MPD
UCY2D270MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 27UF 20% 200V RADIAL