UCY2D151MHD6TN
NichiconNichicon
UCY2D151MHD6TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2D151MHD6TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2D151MHD6TN.pdf2.UCY2D151MHD6TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2D151MHD6TN
Tau Wae UCY2D151MHD6TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76444 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2D151MHD6TN.pdf2.UCY2D151MHD6TN.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 910mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.82A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4801-1
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2D220MPD
UCY2D220MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 274586 pcs
Tikiake: UCY2D220MPD.pdf
RFQ
UCY2D181MHD6
UCY2D181MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 67913 pcs
Tikiake: UCY2D181MHD6.pdf
RFQ
UCY2D151MHD
UCY2D151MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL