UCY2C390MPD1TD
NichiconNichicon
UCY2C390MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2C390MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 39UF 20% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2C390MPD1TD.pdf2.UCY2C390MPD1TD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2C390MPD1TD
Tau Wae UCY2C390MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 39UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 271580 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2C390MPD1TD.pdf2.UCY2C390MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 295mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 590mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4792-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 39µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 39µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2C390MPD
UCY2C390MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 160V RADIAL