UCY2C221MHD3TN
NichiconNichicon
UCY2C221MHD3TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2C221MHD3TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2C221MHD3TN.pdf2.UCY2C221MHD3TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2C221MHD3TN
Tau Wae UCY2C221MHD3TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77803 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2C221MHD3TN.pdf2.UCY2C221MHD3TN.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 1.185A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.37A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4788-1
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2C271MHD1TN
UCY2C271MHD1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 270UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 54058 pcs
Tikiake: UCY2C271MHD1TN.pdf
RFQ
UCY2C221MHD3
UCY2C221MHD3
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 83336 pcs
Tikiake: UCY2C221MHD3.pdf
RFQ
UCY2C221MHD6TN
UCY2C221MHD6TN
Tikiake: UCY2C221MHD6TN.pdf
UCY2C221MHD6
UCY2C221MHD6
Tikiake: UCY2C221MHD6.pdf
UCY2C221MHD
UCY2C221MHD