UCX1E221MCS1GS
Hua Hua
Tau Wae: UCX1E221MCS1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCX1E221MCS1GS.pdf2.UCX1E221MCS1GS.pdf3.UCX1E221MCS1GS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCX1E221MCS1GS
Tau Wae UCX1E221MCS1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UCX Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) 0.425" (10.80mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 150 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 150 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 135°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose