UCX1E101MCS1GS
Hua Hua
Tau Wae: UCX1E101MCS1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCX1E101MCS1GS.pdf2.UCX1E101MCS1GS.pdf3.UCX1E101MCS1GS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCX1E101MCS1GS
Tau Wae UCX1E101MCS1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UCX Ripple Current @ Low Frequency 135mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 270mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) 0.425" (10.80mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 135°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose