UCW1E101MCL1GS
NichiconNichicon
UCW1E101MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCW1E101MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCW1E101MCL1GS.pdf2.UCW1E101MCL1GS.pdf3.UCW1E101MCL1GS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCW1E101MCL1GS
Tau Wae UCW1E101MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UCW Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 230mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-9418-6
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 1 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.343" (8.70mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF