UCS2V820MHD1TN
NichiconNichicon
UCS2V820MHD1TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCS2V820MHD1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCS2V820MHD1TN.pdf2.UCS2V820MHD1TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCS2V820MHD1TN
Tau Wae UCS2V820MHD1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85627 pcs Pepa Raraunga 1.UCS2V820MHD1TN.pdf2.UCS2V820MHD1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UCS Ripple Current @ Low Frequency 765mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.53A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4753-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 82µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCS2V6R8MPD1TD
UCS2V6R8MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6.8UF 20% 350V RADIAL
I roto i te taonga: 162393 pcs
Tikiake: UCS2V6R8MPD1TD.pdf
RFQ
UCS2V680MHD6
UCS2V680MHD6
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 81267 pcs
Tikiake: UCS2V680MHD6.pdf
RFQ
UCS2V820MHD
UCS2V820MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 350V RADIAL